fbpx

Refleksologia (Masaż Stóp)

Refleksologia, czyli masaż stóp obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, a nawet okolic kolan. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż ten wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen i usuwa uczucie „ciężkich nóg”. Korzystnie wpływa również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy.

Refleksologia polega na prawidłowym „przepracowaniu” punktów na stopach. Punkty te, zwane refleksami, odpowiadają poszczególnym organom człowieka. Masaż i refleksologia stóp pomoże zlikwidować stres i napięcie nerwowe, które są przyczyną zachorowań i złego samopoczucia, poprawi przepływ impulsów nerwowych, gwarantując utrzymanie zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zlikwiduje ból, uruchamiając naturalne systemy obronne organizmu i przyniesie dużo pozytywnej energii oraz sił witalnych.

Jeden z najpopularniejszych masaży, który możemy spotkać w każdym zakątku Tajlandii. Mocno odprężający i relaksujący masaż, często wybierany przez Klientów po intensywnym i stresującym dniu. Jeden z tych masaży który nigdy się nie nudzi i jest niezwykle uzależniający. Wybierany przez Panów i Panie.
Czas zabiegu: 60 min
Cena: 230zł

Sprawdź aktualną PROMOCJĘ !

© 2024 Banthai SPA. All Rights Reserved. Powered by Banthai SPA